lofgo_azk.gif

info@azkdezinfekcepraha.cz

Tel: +420 777 224 184

Dezinfekce postřikem

Dezinfekce rozprášením aerosolu či suchou mlhou jako okamžitá ochrana!

Sháníte okamžitou ochranu před šířením virů a bakterií? Kontaktuje nás a my se postaráme o odstranění všech škodlivých mikroorganismů za pomoci dezinfekce rozprášením aerosolu nebo suchou mlhou. Tento způsob dezinfekce je určen k rychlému ošetření ploch, ale my tímto způsobem můžeme dezinfikovat jakékoli venkovní i vnitřní prostory. Jak je to možné? Používáme speciální dezinfekční prostředky, které navíc aplikujeme rozprášením aerosolu nebo i suchou mlhou. Desinfekce suchou mlhou je velmi efektivní metoda desinfekce, kdy jsou částice o velikosti 1 – 25 mikronů rozptýleny do prostoru zásahu a proniknou do všech míst, bez toho, aniž by došlo k poškození jakéhokoli pevného nebo měkkého povrchu případně hardwaru přítomného v místě zásahu.

V našem arsenálu zbraní v boji proti virům, bakteriím a patogenům se nachází ty nejlepší bezchlorové dezinfekční prostředky na bází polymeru. Tato dezinfekce nezapáchá, neobsahuje alkohol a neškodí ošetřovaným materiálům.

Co všechno umíme postřikem dezinfikovat?

Dezinfekci rozprášením aerosolu nebo suchou mlhou používáme při dezinfikování veškerých pevných i měkkých ploch v komerčních i veřejných prostorách. Trápí vás viry v kanceláři a chcete chránit své zaměstnance před koronavirem a dalšími patogeny? My si s nimi snadno poradíme při odborném zásahu pomocí dezinfekčních technik a látek, které k tomu používáme. Tyto látky navíc neobsahují žádné fenoly, takže nejsou škodlivé ani pro přítomné osoby.

Samozřejmostí je nahlédnutí do bezpečnostních listů.