lofgo_azk.gif

info@azkdezinfekcepraha.cz

Tel: +420 777 224 184

Dezinfekce ozonem

Veškeré viry a patogeny zničí ozon!

Přemýšlíte nad zamezením rozšíření virové nákazy? Ode dneška už nemusíte! Ozonová dezinfekce se totiž postará o odstranění veškerých virů (včetně Covid-19), bakterií a jiných patogenů. Pomocí desinfekce ozonem lze dezinfikovat cokoliv od autobusu až po kancelář!

Hledáte dezinfekci ozonem v Praze? Používáme pouze vysoce účinné průmyslové generátory ozonu, které si hravě poradí se všemi škodlivými mikroorganismy a viry. Na přání můžeme dezinfekci ozonem zkombinovat s rozprášením dezinfekčního aerosolu, případně využít aplikaci suché mlhy.

Co lze ozonem vyčistit?

Ozonem umíme dezinfikovat veškeré vnitřní prostory, včetně bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, kanceláří, veřejných prostor i dopravních prostředků. Zabraňte okamžitému šíření virů s generátorem ozonu, který odstraní všechny nebezpečné nečistoty během několika desítek minut. Dezinfekce ozonem je rychlá, velice účinná a navíc přírodní. Dokáže také zlikvidovat pachy, jako například tabák atd. Přebytečného ozonu se bát nemusíte, neboť se jednoduše převede na kyslík.