lofgo_azk.gif

info@azkdezinfekcepraha.cz

Tel: +420 777 224 184

Dezinfekce místností

Zbavte se virů jednou pro vždy!

V uzavřených prostorách existuje vysoká pravděpodobnost rozšíření virů, bakterií a patogenů! Chcete zabránit nekontrolovatelné nákaze? Obraťte se na nás! Dezinfekce místností je naší stěžejní disciplínou. Používáme ty nejlepší dezinfekční prostředky, takže vás snadno a rychle zbavíme škodlivých mikroorganismů, a to bez jakýchkoliv omezení!

Dezinfekce místnosti není tak složitá, jak by se vám mohlo zdát, ale je potřeba ji provádět důkladně a odborně. Používáme vysoce účinné ozonové generátory. Během několika desítek minut tak místnost dezinfikujeme od veškerých virů, bakterií a patogenů. Navíc vás pomocí ozonu zbavíme nepříjemných pachů.

Chcete dlouhodobou ochranu?

Nestačí vám jednorázová dezinfekce ozonem? Pak není nic jednoduššího než si u nás vyžádat ještě speciální ošetření místnosti rozprášením aerosolu nebo suchou mlhou. Účinnost tohoto zákroku je až 21 dní! Na přání je možné provést dezinfekci místností oběma metodami, nebo využít pouze jednou z metod. AZK dezinfekce je vaším spolehlivým partnerem pro boj se škodlivými viry a patogeny, takže se na nás neváhejte obrátit!